Spor (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 06.09.2021 - 22:30, Güncelleme: 06.09.2021 - 19:48
kitap

U18 Milli Takımı’nın hazırlık kampı aday kadrosu açıklandı

 

U18 Milli Takımı’nın hazırlık kampı aday kadrosu açıklandı

U18 Milli Takımı’nın hazırlık kampı aday kadrosu açıklandı
U18 Milli Futbol Takımı’nın 9-18 Eylül tarihleri arasında Kocaeli’de yapacağı hazırlık kampı aday kadrosu belli oldu.U18 Milli Futbol Takımı’nın 9-18 Eylül tarihleri arasında Kocaeli’de yapacağı hazırlık kampı aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen futbolcu, 9 Eylül Perşembe günü saat 13.00’te Kocaeli Wellborn Luxury Hotel’de toplanacak.U18 Milli Takımı’nın hazırlık kampı aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:Kaleciler: Talha Yakın (Bursaspor), Kaan Çinkaya (MKE Ankaragücü)Defans: İlker Akar (Altınordu), Kerem Kök (Bursaspor), Eren Tunalı (Bursaspor), Güvenç Usta (Çaykur Rizespor), Emir Ortakaya (Fenerbahçe), Ahmet Buğra Güven (Fenerbahçe), Emir Tintiş (Galatasaray), Ersin Yılmaz (Galatasaray), İrfan Köse (Medipol Başakşehir FK)Orta Saha: Cem Özgener (Altay), Tugay Güner (Altınordu), Buğra Çağlıyan (Eskişehirspor), Mevlüt Han Ekelik (Fraport TAV Antalyaspor), Mustafa Erdilman (Fraport TAV Antalyaspor), Hamza Yiğit Akman (Galatasaray), Ulusoy Mert Kabasakal (Gençlerbirliği), Yiğit Kerem (Manisa FK)Forvet: Habib Biçer (Bodrumspor), Melih Bostan (Fenerbahçe), Ali Kılıç (Yılport Samsunspor), Talha Sarıarslan (Kayserispor)Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay KafkasTeknik Direktör: Mehmet Hacıoğlu
Pencereyi Kapat
U18 Milli Takımı’nın hazırlık kampı aday kadrosu açıklandı
kitaprek
U18 Milli Futbol Takımı’nın 9-18 Eylül tarihleri arasında Kocaeli’de yapacağı hazırlık kampı aday kadrosu belli oldu.
U18 Milli Futbol Takımı’nın 9-18 Eylül tarihleri arasında Kocaeli’de yapacağı hazırlık kampı aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen futbolcu, 9 Eylül Perşembe günü saat 13.00’te Kocaeli Wellborn Luxury Hotel’de toplanacak.
U18 Milli Takımı’nın hazırlık kampı aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Kaleciler: Talha Yakın (Bursaspor), Kaan Çinkaya (MKE Ankaragücü)
Defans: İlker Akar (Altınordu), Kerem Kök (Bursaspor), Eren Tunalı (Bursaspor), Güvenç Usta (Çaykur Rizespor), Emir Ortakaya (Fenerbahçe), Ahmet Buğra Güven (Fenerbahçe), Emir Tintiş (Galatasaray), Ersin Yılmaz (Galatasaray), İrfan Köse (Medipol Başakşehir FK)
Orta Saha: Cem Özgener (Altay), Tugay Güner (Altınordu), Buğra Çağlıyan (Eskişehirspor), Mevlüt Han Ekelik (Fraport TAV Antalyaspor), Mustafa Erdilman (Fraport TAV Antalyaspor), Hamza Yiğit Akman (Galatasaray), Ulusoy Mert Kabasakal (Gençlerbirliği), Yiğit Kerem (Manisa FK)
Forvet: Habib Biçer (Bodrumspor), Melih Bostan (Fenerbahçe), Ali Kılıç (Yılport Samsunspor), Talha Sarıarslan (Kayserispor)
Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas
Teknik Direktör: Mehmet Hacıoğlu
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
kitaptanı
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve gunestv.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.