Sağlık (Web Sitesi) - Web Sitesi | Haber Girişi: 09.09.2021 - 16:52, Güncelleme: 09.09.2021 - 16:52
kitap

İl Sağlık Müdürü Bentli, 50 Yaş Üzerini Uyardı

 

İl Sağlık Müdürü Bentli, 50 Yaş Üzerini Uyardı

Malatya İl sağlık müdürü Prof. Dr. Recep Bentli, 2 doz sinovac aşı olanlara çağrıda bulunarak 3 doz aşı vurulmalarını istedi.
Malatya'da coronavirüse bağlı olarak 50 ve üzeri hastaların ve ölüm oranlarının arttığını ifade eden Malatya İl sağlık müdürü Prof. Dr. Recep Bentli, sinovac 2 doz aşı yaptıranlara çağrıda bulundu. Sosyal medya üzerinden bir paylaşımda bulunan Bentli; "2 Doz sinovac aşısı olmuş, 50 yaş üstü ve kronik hastalığı olan kişilerin hastaneye yatış oranlarının arttığı ve hastalığı daha ağır geçirdiğini biliyoruz. 2. Doz aşısından 3 ay geçmiş ve 3. Doz aşı hakkı tanımlanmış olan vatandaşlarımızın mutlaka aşılarını yaptırmaları gerekmektedir." dedi.
Pencereyi Kapat
Malatya İl sağlık müdürü Prof. Dr. Recep Bentli, 2 doz sinovac aşı olanlara çağrıda bulunarak 3 doz aşı vurulmalarını istedi.
kitaprek

Malatya'da coronavirüse bağlı olarak 50 ve üzeri hastaların ve ölüm oranlarının arttığını ifade eden Malatya İl sağlık müdürü Prof. Dr. Recep Bentli, sinovac  2 doz aşı yaptıranlara çağrıda bulundu.

Sosyal medya üzerinden bir paylaşımda bulunan Bentli; "2 Doz sinovac aşısı olmuş, 50 yaş üstü ve kronik hastalığı olan kişilerin hastaneye yatış oranlarının arttığı ve hastalığı daha ağır geçirdiğini biliyoruz. 2. Doz aşısından 3 ay geçmiş ve 3. Doz aşı hakkı tanımlanmış olan vatandaşlarımızın mutlaka aşılarını yaptırmaları gerekmektedir." dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
kitaptanı
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.